KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186118
nr 1618 6118
Oidentifierad konstnär. Sigenrad UÅ, vid vattendrag. Signerad. Olja på pannå, 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 40x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:01:32
4/5 21:51:28
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor